.

.

Ücretsiz kargo için yeşim yatak uzaktan kumanda sağlık fizik tedavi ısıtmalı turmalin yatak boyutu 1.0X1.9 M

Ücretsiz kargo için yeşim yatak uzaktan kumanda sağlık fizik tedavi ısıtmalı turmalin yatak boyutu 1.0X1.9 M

₺ 287.00
₺ 573.38
-50 %

Ürün figürü
Stokta

Için ücretsiz nakliye yeşim yatak uzaktan kumanda sağlık fizik tedavi ısıtmalı turmalin yatak boyutu 1.0x1.9m Sıcak satış benzer öğeleri!! -433.95/piece özelliği : 1, teorisine göre çince geleneksel sağlık, turmalin ve germanyum taş kompozit malzemeler haline dışbükey parçaları;2, kan dolaşımını teşvik edebilir;3, bellek geliştirmek;4, işlevini güçlendirmek organları, metabolizma artırmak;5, ortadan kaldırmak gerginlik, vücudunuzun rahatlamasını ve zihin;6, yardımcı uyku teşvik etmek.7,Serbest infrared, kalkan statik ve elektromanyetik dalga radialization8, taşınabilir ve dayanıklı.yeşimgirişYeşim zengin eser elementler. Salabilir sağlıklı infrared, kalkan statik ve elektromanyetik dalga radialization. Yeşim üretir negatif iyonları teşvik hücrelerinin metabolizmasını.
Yeşim altında insanlar özel tıbbi bakım ve düşük sıcaklık değeri fiziksel özellikleri Çin Tıbbı ve savunduğu ilk ayak soğutucusu temperaturetheory, tarafından geliştirilen sağlık yeşim yastık.
Yüzyıllardır, çince insanlar kullanılan yeşim yastık gibi. Erken yeşim yastık oyulmuştur yeşim blokları bir girinti ile baş. şimdi keyfini sağlık ve güzellik faydaları uyku yeşim rahatlığı yeşim yastık örtüsü.  Spcifications :   renk : resim gösterildiği gibi   ürün boyutu : 1.0x1.9mmalzeme : yüksek dereceli pu+Yeşim taşı/turmalin/germanitemasaj alanı :  tam vücut N. W./g. W. Parça başına :  14 kg Gösterilen ürün : Bir not bırakın lütfen ne istediğiniz tasarımı, ya da gönderdi ana resim bir, birçok tank önceden!!Tasarım 1 : Tasarım 2 : Tasarım 3 :   Paketi :   Not : Bu yatak, boyutu 1.0x1.9m( yaklaşık 6.23x3.28ft); başka boyutları var : 1.2x1.9m, 1.5x1.9m, 1. 8x1.9m. bulabilirsiniz diğer boyutu yeşim mat Mağazamıza, gibi45x45cm, 50x50cm, 50x150cm, 70x160cm.Istiyorsanız diğer boyutu, çekinmeyin bize.  ürün kullanımı : 1. yatak yayılır yatak, tabakası yayıldı yatak2. yer termostat jakı güç konektörü yatak3. koymak termostat giriş fişi 220 V içine, 50hz güç çıkış jakı4. açmak termostat, termostat güç gösterge ışığı5. düzgün ayarlanmış termostat sıcaklık kontrol düğmesi, uyum istediğiniz sıcaklığı,( yüksek sayı, yüksek sıcaklık, önerileri sıcaklık 2-3 aralık)6. sıcaklığı ulaşır sıcaklık ayarı, denetleyici girer otomatik ayarlama devlet sabit kalır7. gerekiyorsa gecede kullanım, ihtiyacınız ayarlanabilir içine yatak düşük sıcaklık yatmadan önce8. insanlar ayrılırken zamanında kapanma, güç kablosunu çıkarıntalimatları1 bağlamak yatak ve denetleyici fişler2 koymak termostat içine 220v elektrik prizine3 açmak termostat, termostat güç gösterge ışığı4 düzgün ayarlanmış termostat sıcaklık kontrol düğmesi, uyum istediğiniz sıcaklığı,( yüksek sayı, yüksek sıcaklık, önerileri sıcaklık 2-3 aralık)5 termostat bölüm otomatik termostat modu, sıcaklık aralığı 20 ~ 70(+- 7santigrat)6 sıcaklığı ulaşır sıcaklık ayarı, denetleyici girer otomatik ayarlama devlet sabit kalır7 insanlar ayrılırken zamanında kapanma, güç kablosunu çıkarın8 yatak ısıtma işlemi, daha iyi olurdu değil şey mat, önlemek için düzensiz ısıtma, neden arıza Haber : Nakliye : 1.

Ürün verisi

standart Gerilim:
220V
öğe Türü:
Massage & Relaxation
malzeme:
Jade Stone/Tourmaline/Germanite &PU leather
uygulama:
Vücut
boyut:
1.0X1.9M
Model Numarası:
JMM-342
Marka Adı:
SugarBae
Color :
As Picture Shown
Weight:
14KG
Name:
Electronic Heating Mattress

Kategorideki diğer ürünler