.

.

10 Saf Moxa Sopa yakı Moxa Brülör Kutusu Rolls-Antistres & Için Geleneksel Çince Masaj Terapisi Akupunktur

10 Saf Moxa Sopa yakı Moxa Brülör Kutusu Rolls-Antistres & Için Geleneksel Çince Masaj Terapisi Akupunktur

₺ 12.00
₺ 15.21
-21 %

Ürün figürü
Stokta

paket içeriği : 10 adet hafif için saf moxa rulo moxibustion & moxa brülör üs
UYGULAMAK için KOLAY ve KULLANıŞLı : basitçe söylemek gerekirse bir içine bir moxa rulo moxa tabanı, destek kalkmasına maruz kendinden yapışkanlı taban, yaktı moxa ucu ve doğrudan cilt üzerine uygulayın
yüksek kalite moxa, üniforma ve yavaş yanan, 15 mins hakkında her rulo, hassas cilt ile yeni başlayanlar için uygun
kalite ısıtmalı accupuncture için moxa moxa tedavisi, yeni başlayanlar okumalısınız e Book başlamadan önce tedavi ve başvuran bir ile başlar tek nokta günde bir kez sonra yavaş yavaş artırmak için 2-tek seferde 3 puan.
yakı
yakı bir geleneksel Çin tıbbı tekniği pelin yakılması içerir, bir küçük, süngerimsi herb, kolaylaştırmak için şifa. binlerce yıldır yakı asya'da kullanılan olmuştur; aslında, gerçek akupunktur için Çince karakter, tercüme anlamıyla, anlamına gelir " akupunktur-yakı. " yakı amacı, gibi en geleneksel Çin tıbbı formları ile, kan güçlendirmek için olduğunu, qi akışını uyarmak, ve genel sağlığını korumak.
yakı yapar nasıl çalışır? acıyor?
yakı iki türü vardır : doğrudan ve dolaylı. doğrudan yakı, bir küçük, moxa koni şeklindeki miktarda yandı bir akupunktur noktası ve üstüne yerleştirilir. bu tip yakı daha da iki tip kategorize : yara izi ve olmayan yara izi. yakı ile, moxa yerleştirilir noktası, ateşlendiğinde, ve izin kadar noktası üzerine kalması tamamen dışarı yakar. bu yol açabilir lokalize yara izi, kabarcıklar ve yara izi şifa sonra. olmayan ile yakı, moxa noktası üzerine yerleştirilir ve yaktı, ama sönmüş veya cildi yakar önce kaldırıldı olduğunu. hasta hoş bir deneyim olacaktır ısıtma hissi cilt içine derin nüfuz, ama olmamalıdır deneyimi herhangi bir ağrı, kabarma veya yara izi sürece çok uzun moxa için yerinde bırakılır.
için kullanılan yakı nedir?
geleneksel Çin tıbbında, yakı kullanılır sahip insanlar üzerinde bir soğuk veya durgun durumu. moxa yakılması için inanılır sınırdışı soğuk ve sıcak meridyenler, pürüzsüz kan ve qi akışını yol açar. Batı tıbbı, yakı başarıyla kullanılmaktadır açmak için normal bir kafa-aşağı pozisyon içine makat bebekler doğum öncesinde. bir dönüm çalışma yayınlanan Amerikan Tıp Derneği Dergisi 1998 yılında bulundu muzdarip kadınlar of bu kadar 75% doğum önce sunumlar makat fetus vardı olduğunu döndürülmüş normal konumuna aldıktan sonra bir anda yakı akupunktur noktası üzerinde Mesane meridyen. diğer çalışmalar yakı gebe kadınlarda fetusun hareketi artırır, menstrüel kramp ve belirtileri azaltabilir geleneksel akupunktur ile birlikte kullanıldığında.

Ürün verisi

öğe Türü:
Massage & Relaxation
Marka Adı:
VamsLuna
uygulama:
Vücut
boyut:
çok boyutlu SML
Model Numarası:
MB-111
malzeme:
Moxa
Total Set:
Moxa Burner + 10 Pure Moxa Stick

Kategorideki diğer ürünler