.

.

Sekoya el sanatları

Sekoya el sanatları

₺ 331.56

Ürün figürü
Stokta


Myanmar armut ekolojik ahşap kaseler, el-cilalı, hiçbir balmumu, hiçbir boyama, yeşil, doğal sağlık sekoya ekolojik sofra takım diyagramı (doğal ışık çekim)
güzel paketlenmiş yüksek dereceli çatal seti
gülağacı Zümrüt Kolye
gülağacı zümrüt kolye artı yüksek dereceli maun ahşap kutu
sandal Göl Kalem Set
armut sofra Çubuklarını Ayarlamak Koleksiyonu Serisi
standart maun ahşap Ahşap pekin'de Akademisi başkan Enstitüsü
şirket Profili : Shenzhen-üst simge Sekoya Co ltd 2007 yılında kurulmuş, bu profesyonel bir araştırma maun, maun ürünleri üretim, işleme ve pazarlama tüm-yuvarlak, multi-fonksiyonel kuruluştur. esas armut, ahşap el sanatları butik küçük parçalar, ahşap ambalaj tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış ve maun mobilya öğeleri. ahşap ürünleri konusunda uzmanlaşmış şirket üç üretim tesisleri, güçlü bir üretim ve işleme kapasitesi dayanarak, biz Guangdong Fujian ve pazara olmuştur birçok iyi ahşap ürünleri, müşterilerimiz tarafından övgüyle. şirket geliştirilen armut sofra Koleksiyonu, sandal ve gülağacı Göl Kalem Seti Serisi zümrüt kolye ve diğer hediyeler ülkenin ilk yüksek-aittir end maun! klasik maun mobilya, gerçek kalın malzemeler, sofistike teknoloji ve ucuz, iyi satış sonrası hizmet ve kalite güvence sistemi. şirket ayrıca 2010 Guangzhou Asya Oyunları maun ambalaj üreticisi kazandı.
ahşap İstekli sonuçları önce yerine getirilmediği takdirde, ahşap İstekli, her zaman olduğu gibi, Kamış takip! kurmak iyi bir marka, ve kurmak insanların kafasında marka, biz her zaman bağlı yaşam kalitesi, kalite marka olduğunu. biz tamamen sıkı seçim yapmak mümkün malzemelerkapatmak, sıkı malzeme taşıma gümrük, sıkı her süreci ve bağlantı kapalı. dürüstlük ve adalet yapmak, böylece çoğunluğu yeni ve eski müşteriler emin olabilirsiniz memnuniyeti.
Shenzhen-üst simge Sekoya Co Ltd. URL : szmb999.com iletişim bilgileri : 0755-82660259 13410668599 Liu hoşgeldiniz!

Ürün verisi

Processing Product Category:
Memorial Collection class
Production Method:
Semi-manual cyborg
Material:
Redwood
Material Category:
Wooden
Place of origin:
Guangdong
Pendulum hanging in the form of:
Other

Kategorideki diğer ürünler